انجام پروژه سالید کست SolidCast

SolidCast

SOLIDCast 

نرم افزار شبیه سازی ریخته گری
نرم افزار SOLIDCast Casting Simulation محبوب ترین سیستم مدل سازی جامد سازی مبتنی بر رایانه است که در صنعت ریخته گری استفاده می شود. SOLIDCast پس از تجزیه و تحلیل و تمرکز بر روی مسائل و مشکلات زمان واقعی هنگام طراحی و ساخت کست های جامد ، توسعه می یابد. بر خلاف سایر مهندسین نرم افزار که از سوابق تحصیلی می آیند ، مهندسین نرم افزار که این نرم افزار Casting Simulation را تولید می کنند ، تجربه واقعی در کارخانجات و صنعت ریخته گری را دارند. آنها از سال 1985 از تجربه خود برای بهبود نرم افزار SOLIDCast Casting Simulation و خانواده محصولات SOLIDCast استفاده می کنند. تجربه ترکیبی آنها در مهندسی نرم افزار و ریخته گری ، SOLIDCast را به عملی ترین نرم افزار برای صنعت ریخته گری تبدیل کرده است.

OPTICast: ماژول بهینه سازی ریخته گری
OptiCast برای بهینه سازی نتایج شما استفاده می شود و با مدل های اولیه ایجاد شده با نرم افزار SOLIDCast Casting Simulation کار می کند. با استفاده از ماژول OptiCast از خانواده SOLIDCast ، مهندس ریخته گری می تواند با طراحی اولیه شروع کند و به رایانه این امکان را می دهد تا کار را با تغییر طراحی و شبیه سازی های در حال اجرا انجام دهد تا به نتیجه مطلوب برسد.

FLOWCast: مدل سازی جریان سیال با استفاده از دینامیک سیالات محاسباتی (CFD)
FLOWCast یک ماژول اضافی از این خانواده نرم افزاری Casting Simulation است که با مدلهای ایجاد شده توسط SOLIDCast کار می کند.

ماژول مدل سازی جریان FlowCast به شما امکان می دهد یک شبیه سازی از چگونگی جریان فلز مذاب از طریق سیستم های گیت و پر کردن حفره ریخته گری در قالب را مشاهده کرده و طراحی ریخته گری و گیت خود را تجزیه و تحلیل کنید تا نقص مربوط به جریان را به دلیل انجماد زودرس یا اکسید پیش بینی و به حداقل برساند. تشکیل یا فرسایش قالب به دلیل سرعت بیش از حد هنگام پر کردن. ماژول FlowCast از خانواده SOLIDCast امکان شبیه سازی سریع برای مفروضات را فراهم می کند و یک گزینه شبیه سازی کامل یک شبیه سازی کامل CFD (محاسباتی سیالات دینامیک) جریان است ، بر اساس راه حل معادلات Navier-Stokes برای جریان سیال. با استفاده از این نرم افزار می توانید دمای پیشرونده ، سرعت سیال و فشار سیال را هنگام پر کردن از هر زاویه دید مشاهده کنید.
SOLIDCast: مزایا
نرم افزار شبیه سازی ریخته گری SOLIDCast مزایایی برای صنعت ریخته گری ارائه می دهد ، در میان بسیاری دیگر از مزایای کمی که در زیر ذکر شده است:

تغییرات حرارتی ناشی از انتقال حرارت در فرآیند جامد ریخته گری را می توان با استفاده از نرم افزار SOLIDCast Casting Simulation مدل سازی کرد.
با کمک SOLIDCast ، کاربر می تواند فرایند استحکام یک بازیگر خاص روی صفحه رایانه خود را تجسم کند.
مناطق مشکل و نقایص احتمالی که ممکن است در طول فرآیند ریخته گری رخ دهد را می توان به کمک نرم افزار SOLIDCast Casting Simulation خروجی های بصری دید.
در صورت استفاده از نرم افزار SOLIDCast Casting Simulation ، می توان مرحله ریخته گری را کوتاه کرد و زمان سرب را به حداقل رساند.

کلمات کلیدی : سالیدکست – SolidCast ،‌ دانلود نرم افزار solidcast ، دانلود solid cast ، دانلود نرم افزار سالید کست ،‌ معرفی نرم افزار سالیدکست ،‌ نحوه نصب نرم افزار SolidCast

SolidCast