ESSS Rocky DEM

ESSS Rocky DEM

Rocky DEM ، نام نرم افزار مهندسی و تخصصی در زمینه شبیه سازی ذرات کوچک می باشد. در حقیقت شما به کمک این محصول قادر خواهید بود تا حجم مواد را مدل سازی نمایید. در واقع شما با استفاده از این محصول با سرعت و دقت بسیار بالایی می توانید رفتار مواد و جریان آن ها را شبیه سازی نمایید. به کمک شبیه سازی هایی که توسط این نرم افزار انجام می گیرد، شما می توانید از رفتار ذرات پیش بینی بسیار دقیقی داشته باشید. پیش بینی رفتار هایی نظیر نرخ جذب انرژی و شکستگی ذرات و تجزیه و تحلیل جریان های مواد به کمک این نرم افزار انجام می گیرند.

همچنین شما در هنگام شبیه سازی های خود توسط Rocky DEM می توانید همزمان از چندین کارت گرافیک بهره ببرید. این امر باعث می شود تا شبیه سازی های شما با شتاب بیشتری پیش برود و بر روی حجم بیشتری از داده ها در زمان کم کار کنید. همچنین شما به کمک این برنامه می توانید شبیه سازی های ذرات را در دو حالت دو بعدی و سه بعدی نیز انجام بدهید. اعمال کردن ویژگی های انعطاف پذیر بودن یا سخت بودن به ذرات از جمله ویژگی های دیگر این نرم افزار قدرتمند به شمار می رود.

قابلیت فعال کردن حرکات ذرات شبیه سازی شده بصورت آزاد در واکنش به نیروهای مختلف نظیر تماس ذرات، گرانش و غیره دیگر امکان بسیار کاربردی این نرم افزار می باشد. با وجود چنین قابلیتی شما بهتر از هر زمانی می توانید مدل سازی های واقع گرایانه ای را انجام بدهید. نتایج حاصل شده از این نرم افزار بسیار دقیق بوده و شما می توانید با خیالی آسوده تجزیه و تحلیل های خود در خصوص جریان حرکتی ذرات و تغییرات در آن ها را به این برنامه بسپارید.

امکانات و ویژگی های نرم افزار Rocky DEM :

  • توانایی پردازش چندگانه با استفاده از چندین کارت گرافیک به طور همزمان
  • شبیه سازی حرکات پیچیده ذرات را با توجه به تغییرات اعمالی در آن شبیه سازی خواهید کرد
  • امکان مدل سازی جریان سیالات مختلف را برای شما فراهم می کند
  • آمار برخورد ذرات را به طور بسیار دقیق و مفیدی در اختیار شما قرار می دهد
  • بهره مندی از ابزار های بهینه سازی و امکان مدل سازی های حرارتی
  • و…کلمات کلیدی : راکی دم، دانلود esss rocky dem، دانلود نرم افزار rocky dem، معرفی نرم افزار راکی دم، کاربرد rocky dem، کاربرد راکی دم، دانلود ای اس اس اس راکی دم