Edrawsoft OrgCharting

Edrawsoft OrgCharting

Edrawsoft OrgCharting 1.3 نام یک محصول نرم افزاری جدید و قدرتمند در زمینه طراحی سریع و ساده چارت سازمانی است. چارت و یا نمودار سازمانی، یک نمودار گرافیکی سلسله مراتبی از جایگاه‌ها و مشاغل موجود در یک سازمان جهت نمایش ارتباط میان آن‌ها است. این نمودار، در واقع سلسله مراتب و جایگاه شغلی هریک از اعضای سازمان را متناسب با سِمت و جایگاه هر فرد مشخص می‌کند. علاوه بر این، یک چارت سازمانی می‌تواند به شکلی ساده ارتباط طولی و عرضی میان جایگاه‌های شغلی مختلف را نیز مشخص نماید. در واقع یک چارت سازمانی می‌تواند نمایان‌گر کل و یا بخشی از یک سازمان باشد. از این نوع نمودار به منظور نمایش عوامل فیزیکی شرکت همانند دفاتر محلی، بخش‌ها و دپارتمان‌ها استفاده شده و بر روی آن، شیوه ارتباط هر قسمت با دیگر بخش‌ها نیز مشخص می‌شود.

تقریبا می‌توان گفت که کلیه کسب و کارها صرف‌نظر از حجم و اندازه، نیاز به یک چارت سازمانی دقیق به منظور تعیین ارتباط میان بخش‌ها دارند. چارت‌های سازمانی انواع مختلفی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به نوع سلسله مراتبی (بالا به پایین)، ماترسی، درختی و افقی اشاره کرد. در صورتی که شما نیز برای کسب و کار یا سازمانی که در آن مشغول به کار هستید، نیاز به طراحی چارت و نمودار سازمانی دارید، ما برایتان نرم افزار جدیدی را در نظر داریم که این کار را به بهترین شکل ممکن فراهم می‌کند. این نرم افزار با دارا بودن یک کتابخانه گسترده از انواع عناصر بصری، شما را قادر می‌سازد تا بتوانید چارت سازمانی مدنظر خود را به ساده‌ترین شکل ممکن طراحی و آن را در کسب و کار خود مورد استفاده قرار دهید.

ویژگی های نرم افزار Edrawsoft OrgCharting :

  •  امکان ترسیم خودکار نمودارها با طی چند قدم ساده
  • دارا بودن ده‌ها پوسته زیبا و جذاب برای طراحی چارت‌های سازمانی
  • دارا بودن قالب‌های از پیش آماده شده
  • امکان ورود اطلاعات کارکنان سازمان از طریق فایل CSV, XLSX, TXT و …
  • امکان مصورسازی استراتژی‌های سازمان برای اتخاذ تصمیماتی هوشمندانه‌تر
  • امکان ارائه سریع و آسان

کلمات کلیدی : ای دراو سافت ارگ چارتینگ ، Edrawsoft OrgCharting  ، دانلود نرم افزار edrawsoft orgcharting ، دانلود نرم افزار ارگ چارتینگ ، نرم افزار ای دراو سافت ارگ چارتینگ