ESI Group ProCAST

 ESI ProCAST 2016.1 Suite 

ESI ProCAST 2016.1 Suite نرم‌افزاری جدید، از کمپانی ESI به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های توسعه نرم افزارهای شبیه‌سازی در صنعنت است. امروزه بسیاری از امور، وابستگی شدیدی به سیستم‌های کامپیوتری دارند. برای مثال از صنایع تولیدی گرفته تا طراحی و یا حتی زمینه‌های پزشکی، سیستم‌های کامپیوتری نقش عمده‌ای را در شبیه‌سازی و یا طراحی ایفا می‌کنند. در این مطلب از سایت یاس دانلود، با معرفی یکی از بهترین نرم افزار‌های شبیه‌سازی، مخصوص صنعت ریخته گری در خدمت شما مهندسی متالوژی هستیم. نرم افزار مذکور، با دارا بودن ابزارهایی منحصر به فرد در زمینه‌ آزمایش و مدل سازی، ضمن کاهش و کنترل هزینه‌ها، بهره وری کاری را به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌دهد.

در گذشته، از روش‌های طراحی و قالب‌ریزی سنتی استفاده می‌شد؛ اما امروزه وجود نرم افزارهای مهندسی متعدد، کاربر را قادر می‌سازد انواع فرآیندهای طراحی، مدل‌سازی، ریخته‌گری و شبیه‌سازی آنان را همراه با تمامی نتایج به صورت مجازی اجرا کند. توسط این برنامه، شما می‌توانید نظارت کاملی بر تمامی مراحل ریخته‌گری از جمله قالب‌ریزی، انجام شبیه‌سازی‌های حرارتی و … داشته باشید و نتایج هریک را به طور دقیق به دست آورید.

ویژگی های نرم افزار ESI ProCAST :

  •  امکان شبیه‌سازی تمامی مراحل فرآیند ریخته‌گری
  • مناسب برای صنایع دایکست (تبدیل مواد مذاب فلزی به قطعات صنعتی)
  • پشتیبانی از قالب‌های ماسه‌ای
  • پیش‌بینی رفتار قطعات در برابر حرارت
  • امکان شبیه‌سازی و به دست آوردن نتایج به صورت دقیق
کلمات کلیدی : ای اس آی پروکست سوئیت – ESI ProCAST Suite ، دانلود نرم افزار ای اس ای پروکست سوییت ، دانلود نرم افزار esi procast suite ، دانلود نرم افزار esi