5/5 - (2 امتیاز)
انجام پروژه امبرد Embird

Embird

Embird

نرم افزاری حرفه ای برای گلدوزی از طریق کامپیوتر است. این برنامه با پشتیبانی از 70 فرمت مختلف فایل گلدوزی و همچنین تعداد 20 عدد دستگاه های ماشین دوزی به عنوان یکی از برترین برنامه های گلدوزی و طراحی روی پارچه میباشد. به کمک این برنامه به راحتی میتوانید طرح های روی کاغذ را وارد دنیای دیجیتال کنید تا از قابلیتهای فراوانی همچون ویرایش راحت تصاویر، تغییر اندازه، افزودن و حذف المانهای گرافیکی جدید، مدیریت طرحها و … بهره مند شوید.

این نرم افزار به صورت کامل با ویندوز 10 سازگار است و بر روی نسخه های قبلی ویندوز از جمله xp هم امکان نصب و اجرا دارد.یکی از مزایای مهم گلدوزی با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری، امکان ویرایش آسان طراحی است. علاوه بر کارهای پایه ویرایشی مثل تغییر اندازه، تغییر رنگها، استفاده از متون با فونتها و استایلهای متنوع، پاک کردن قسمتهای ناخواسته تصویر و … حتی امکان تکثیر المانهای گرافیکی، تقسیم یک طرح بزرگ به چندین طرح کوچکتر، امکان استفاده از تصاویر آماده در طراحی های انجام شده، شبیه سازی عملیات گلدوزی و … نیز وجود دارد.

خصوصیات دیگر Embird ؛

توسط این برنامه به راحتی میتوانید طراحی انجام شده را با کیفیت بالا به فرمتهای مختلف تبدیل کنید. این برنامه به صورت پیش فرض تعدادی از سایزهای استاندارد برای کار گلدوزی در نظر گرفته است که البته امکان تغییر آن به سادگی وجود دارد. در صورت کالیبره بودن صفحه نمایش طراحی را میتوانید در نما و اندازه واقعی نیز ببینید. امکان خروجی گرفتن از طرح انجام شده در فرمتهای انیمیشنی gif و حتی اسکرین سیور وجود دارد. این برنامه طراحی شما را به صورت سه بعدی و شبیه سازی شده گلدوزی میکند تا تصور خوبی از خروجی فیزیکی کار داشته باشید. برای انتخاب رنگها تعداد زیادی کاتالوگ رنگی حاوی ترکیب رنگهای متنوع وجود دارد که از آنها میتوانید در طرح های خود استفاده کنید.
کلمات کلیدی : ایمبرد استودیو – Embird Studio ، دانلود نرم افزار ایمبرد استودیو ، دانلود embird studio ، نرم افزار ایمبرد چیست
Embird