HTRI

HTRI Xchanger Suite 7.3.2 

HTRI Xchanger Suite 7.3.2 یک نرم افزار بسیار گسترده و پیشرفته در زمینه انتقال حرارت و مبدل های حرارتی می باشد که توسط شرکت HTRI توسعه داده شده است و به دلیل مستقل بودن و انعطاف پذیر بودن ماژول های آن، برای بیش از 55 سال است که از روش های محاسباتی این نرم افزار استفاده می شود. به وسیله این نرم افزار حتی می توان پیچیده ترین و سخت ترین مبدل های هندسه را به گونه ای در برنامه تعریف کرد که به ساده ترین روش قابل حل باشند. خواص سیالات که از مهم ترین بخش های محاسبات مهندسی و انرژی محسوب می شود در این نرم افزار نقش پر رنگ و بزرگی را ایفا می کند چرا که تمامی محاسباتی که مهندسان در این نرم افزار انجام می دهند دارای خاصیت عددی و بر اساس خواص سیالات می باشد.

از آنجایی که ماژول های مختلفی برای این برنامه نوشته شده است و این نسخه از نرم افزار Suite می باشد، کاربران می توانند به واسطه پلاگین VMGThermo از خواص سیالات و محاسبات خود گراف های چند منظوره طراحی کرده و آنها را به صورت آنلاین ذخیره کرده و یا با پسوند نرم افزار اکسل منتشر کنند. همچنین برای کسانی که به تازگی می خواهند با این نرم افزار کار کنند یک بانک اطلاعاتی بسیار بزرگ به صورت آنلاین درون نرم افزار گنجانده شده است تا کمک زیادی به راه اندازی و استفاده از این نرم افزار به این افراد شده باشد.

ویژگی های نرم افزار HTRI Xchanger Suite :

  •  امکان محسابه فشار، گرما، حرارت و … بر اساس خواص سیالات
  • امکان ارائه نتایج با فرمت های مختلف نظیر Excel
  • امکان استفاده از پلاگین های متنوع
  • دارای کتابخانه آنلاین از خواص سیالات
  • دارای ماشین حساب پیشرفته محاسباتی
کلمات کلیدی : اچ تی آر آی اکسچنجر سوئیت – HTRI Xchanger Suite ، دانلود نرم افزار اچ تی ار ای ایکس چنجر سوییت ، دانلود نرم افزار xtri xchanger suite