انجام پروژه ان آی سیستم لینک NI SystemLink

NI SystemLink

NI SystemLink

محصول شرکت National Instruments یک رابط کاربری متمرکز (Centralized) برای مدیریت بر پایه شبکه سیستم‌های اندازه‌گیری این شرکت است. در واقع این نرم افزار با متصل کردن تجهیزات، نرم افزارها و داده‌های اخذ شده توسط محصولات این شرکت به یکدیگر، برای شما امکان مدیریت و هماهنگی هرچه بیشتر را فراهم می‌کند. این نرم افزار علاوه بر LabVIEW و TestStand با سایر سیستم‌های سخت افزاری شرکت National Instruments سازگاری داشته و همچنین دارای یک معماری باز برای همکاری با طیف وسیعی از نرم افزارها و تکنولوژی‌های ثالث نیز می‌باشد.

 نرم افزاری که با استفاده از آن می توان بهره وری و بازدهی عملیاتی را به وسیله ارائه نرم افزارهای تحت وب به منظور مدیریت سیستم های متصل به یکدیگر، پیکربندی های نرم افزار، داده های اندازه گیری و نتایج تست ها بهبود بخشید. طراحی برنامه SystemLink به گونه ای است که قابلیت همکاری و سازگاری با محصولات NI مانند LabVIEW ،TestStand و سخت افزار را دارد و همچنین دارای ابزارهایی برای یکپارچه سازی طیف وسیعی از نرم افزارها و تکنولوژی های سخت افزاری دیگر است.
کلمات کلیدی : ان آی سیستم لینک ، NI SystemLink ، دانلود نرم افزار سیستم لینک ، دانلود نرم افزار systemlink ، دانلود system link ، معرفی نرم افزار systemlink ، کاربرد systemlink