MSC Dytran

MSC Dytran

MSC Dytran نرم افزاری از شرکت MSC Software برای تحلیل و شبیه سازی اتفاقات زودگذر مانند شکستن، برخوردها، فشارها و آنالیز رفتار پیچیده ساختارهای تولیدی ما تحت این شرایط است. Dytran باعث بررسی و مطالعه بهتر کلیت طراحی محصول میشود و امنیت و قابلیت اطمینان محصول ما را نزد مشتری نهایی افزایش خواهد داد. این نرم افزار قابلیت آنالیز ساختاری، جریان مواد سیال و تجزیه و تحلیل FEA را در یک پکیج واحد به شما ارائه میدهد. Dytran با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد خود شما را قادر به آنالیز اجزای ساختاری، سیالات و مواد منطعف در یک محیط یکپارچه میکند.

دقت این نرم افزار از طریق آزمایشهای فیزیکی به اثبات رسیده است، Dytran به مهندسین کمک میکند تا وضعیت پیش طرح خود را در مقابل رخدادهای مختلف دنیای واقعی مورد آزمایش قرار دهند و قبل از ارائه مدلهای فیزیکی زمان بر و پرهزینه، نقاط ضعف بالقوه محصول خود را کشف و برطرف کنند. به عنوان مثال در صنعت خودرو با استفاده از این برنامه میتوانید طراحی کیسه هوا، ایمنی سرنشینان، طراحی صندلی، تست تصادف و … را شبیه سازی و بررسی کنید و یا در حوزه های دفاعی مثلا برخورد کشتی با صخره، انفجارها و مقاومت در مقابل آن و … قابل مطالعه است. استفاده از این نرم افزار ضمن کاهش هزینه ها و زمان تولید و تشخیص زودهنگام مشکلات بالقوه، باعث افزایش کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات شما خواهد شد.

امکانات و ویژگی های نرم افزار MSC Dytran :

  • دقت و تحلیل عالی در صنایع مختلف
  • ترکیبی از بهترین تکنولوژی های شبیه سازی
  • نهایت بهره وری با استفاده روشهای جدید مثلا پشتیبانی از حافظه های توزیعی موازی
  • آنالیز و شبیه سازی ساختارهای زودگذر (فشار/شکستن)
  • تجزیه تحلیل سیالاتی مثل آب و تعامل آن با سایر اجزای سیستم
  • انجام محاسبات کارآمد
  • و …
کلمات کلیدی : ام اس سی،‌ دانلود msc dytran، دانلود MSC dytran، نرم افزار ام اس سی،‌ نرم افزار msc dytran، کاربرد msc dytran، دانلود ام اس سی دایتران، MSC، کاربرد msc dytran