Ashlar-Vellum Kinetics

Ashlar-Vellum Kinetics

مجموعه ای از نرم افزارهای شبیه سازی حرکت را ارائه می کند که مستقل از هر نرم افزار مدلسازی CAD یا 3D است. از جمله ویژگی های برنامه Kinetics می توان به پشتیبانی از سیستم عامل مکینتاش و ویندوز ، بهبود طراحی مهندسی ، بهینه سازی عملکرد مونتاژ و محصولات و کاهش نمونه های اولیه مورد نیاز اشاره کرد. در محیط تست مجازی این نرم افزار ، حرکات فیزیکی یک مدل یا مونتاژ تعیین ، نیروها محاسبه و اجزاء آنالیز می شوند و از طریق مطالعات حرکتی مبتنی بر زمان نیز به حل چالش های رایج کمک می شود. با استفاده از برنامه Kinetics به راحتی می توان مدل مورد نظر را بارگیری نمود و پس از تعیین اتصالات ، این برنامه با استفاده از امکانات و قابلیت های متعددش ، حرکت را شبیه سازی و آنالیزی از مدل مورد نظر را ارائه می کند.



بر خلاف دیگر نرم افزارهای شبیه سازی حرکت ، Kinetics از Ashlar-Vellum Organic Workflow پیروی می کند که امکان تست بخش ها و مونتاژها در هر زمان و از هر مدلی در فرآیند طراحی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

کلمات کلیدی :‌ اشلار ولوم کینتیکس، دانلود ashlar vellum kinetics، معرفی kinetics، کاربرد ashlar vellum kinetics، نرم افزار ashlar vellum kinetics، معرفی اشلار ولوم کینتیکس