انجام پروژه اسکوپ ویو ScopeView

ScopeView

SCOPEVIEW

ScopeView برای تجسم سیگنال، تجزیه و تحلیل داده ها و نظارت استفاده می شود. در هر دو حالت واقعی و آفلاین ، ScopeView شکل موج های بدست آمده از محیط های مختلف، سیستم های جمع آوری داده ها و تجهیزات میدانی را تجزیه و تحلیل می کند. Scopeview ابزاری ایده آل برای مهندسین است که نیاز به انجام محاسبات ریاضی و برقی، انجام تجزیه و تحلیل پس از پردازش و تهیه گزارش دارند. ScopeView به کاربر اجازه می دهد تا فقط بر نتایج متمرکز شود، نه بر نوشتن اسکریپت های پیچیده برای مشاهده داده ها. علاوه بر این، ScopeView با تمام راه حل های HYPERSIM ، eMEGASIM ، eFPGASIM و ePHASORSIM در دسترس است.


Scope View به کاربران امکان می دهد تا با سرعت بیشتری الگوهای ایجاد شده، بارگیری و ذخیره سازی الگوهای سفارشی را برای کمک به تلفیق داده ها، مقایسه نتایج و آزمایش ها تکرار کنند. Scope View برای گردش کار معمول سیستم برق بهینه سازی شده، مانند یک اسیلوسکوپ مجازی و آنالایزر طیفی برای نشانه های یک نگاه از عملکرد سیستم شبیه سازی در زمان واقعی و آفلاین رفتار می کند. برای راحتی بیشتر، داده ها همچنین می توانند از طیف گسترده ای از قالب ها (MATLAB ، CSV ، COMTRADE و غیره) وارد و صادر شوند.
ویژگی های Scope View عملکرد پردازش سیگنال پیشرفته، محاسبات ریاضی و آنالیز را امکان پذیر می کند. ScopeView از طریق شروع توالی های آشفتگی از طریق انجام عملیات تعویض مدار، با فرآیند شبیه سازی تعامل دارد. ScopeView ضمن ارائه داده ها با بالاترین سطح دقت و جزئیات، مرتب سازی نتایج را برای دستیابی به تجزیه و تحلیل مناسب و دقیق امکان پذیر می کند.

علاوه بر قالب ها و چیدمان های موجود برای ساده کردن روند گزارش دهی، Scope View شامل ابزارهای دستکاری گرافیکی نیز برای بهبود تجربه تجسم کاربر است. گزارش ها و نتایج می تواند به سرعت در هر قالب صادر و به طور موثر با سایر همکاران یا بخش ها به اشتراک گذاشته شود.
ScopeView برای استفاده آسان است و ده ها عملکرد داخلی برای سرعت بخشیدن به تولید نمودار ارائه می دهد. تمام عملیات نیز با استفاده از ماوس استاندارد انجام می شود، و این امکان برای یادگیری سریع یک منحنی فراهم می کند.

ScopeView
کلمات کلیدی : اسکوپ ویو ، Scope View ، دانلود نرم افزار scope view ، دانلود SCOPE View ، معرفی نرم افزار اسکوپ ویوScopeView