Autodesk AutoCAD Raster Design

AutoCAD Raster Design

مجموعه ابزار AutoCAD Raster Design ابزارهای بردار را به وکتور اضافه می کند تا به شما در تبدیل تصاویر شطرنجی به اشیاء DWG help کمک کند. با این نرم افزار شما مینوانید نقشه های اسکن شده را در یک محیط آشنا اتوکد ویرایش کنید. تصاویر ، خطوط ، قوس ها و دایره ها را به راحتی پاک کنید. خطوط و polylines از تصاویر شطرنجی ایجاد کنید ، و پرونده های raster را به نقاشی های بردار تبدیل کنید.

نرم افزار Autodesk AutoCAD Raster Design ابزارهای رندر را در یک پک ویژه برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند تصاویر اسکن شده را ویرایش کرده و عکس های پیکسلی را به اشیاء وکتوری در قالب DWG تبدیل کنند. دانلود AutoCAD Raster Design یک ابزار پیشرفته در زمینه طراحی سه بعدی نیز می باشد و هر کاربری برای ویرایش تصاویر خود می تواند از ان استفاده کند.

با دانلود این برنامه می توانید ابزارهای قدرتمندی را برای تبدیل وکتورها داشته باشید و در زمینه بهینه سازی تصاویر ابزارهای قدرتمندی را در اختیار داشته باشید. این نرم افزار از طیف گسترده ای از فرمت ها پشتیبانی می کند و می تواند نقشه ها را برای کارکرد بهتر تبدیل کند.

ابزارهای قدرتمندی برای جداسازی بخش هایی از تصویر قرار داده شده است و امکان انجام تغییرات جامعی نظیر چاپ و ذخیره سازی تصاویر نیز فراهم شده است. با توجه به ارتباط اکثر نسخه های اتودسک با هم، دانلود AutoCAD Raster Design نیز با دیگر برنامه ها همخوانی داشته و کیفیت های خروجی را مناسب با دیگر برنامه های این مجموعه به کاربر تحویل می دهد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Autodesk AutoCAD Raster Design 2019:

  • ویرایش تصاویر و بهینه سازی
  • امکان دستکاری رباتی
  • ابزارهای وکتورسازی
  • قابلیت تبدیل تصاویرکلمات کلیدی : اتوکد رستر دیزاین، دانلود نرم افزار autocad raster design، دانلود نرم افزار اتوکد رستر دیزاین، دانلود Autocad raster design، رستر دیزاین، دانلود raster design، معرفی نرم افزار autocad raster design، کاربرد نرم افزار autocad raster design، کاربرد اتوکد رستر دیزاین.