Altair SimSolid

Altair SimSolid

SimSolid ، نام نرم افزار مهندسی و تخصصی در زمینه مدل سازی و شبیه سازی های بسیار پیشرفته می باشد. تکنولوژی بکار رفته در این محصول باعث می شود تا شما به طور کاملی بتوانید در مدت زمان کوتاهی مدل مورد نیاز خود را خلق نمایید. شما همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید به تجزیه و تحلیل مدل های طراحی شده خود برای دستیابی به بهترین کیفیت بپردازید. ویژگی منحصر به فرد این محصول که آن را با سایر نرم افزار های مشابه خود متمایز کرده است، سرعت پردازش بسیار بالای آن بوده که می توانید به وسیله این نرم افزار در عرض چند دقیقه مدل خود را آماده تجزیه و تحلیل نمایید.

سازندگان SimSolid همچنین تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا محصولی بسیار یکپارچه را روانه بازار کنند. شما زمانی که از این نرم افزار استفاده می کنید، قادر هستید تمامی پروژه ها و کارهایی که ممکن است در نرم افزار هایی نظیر Onshape، SOLIDWORKS، Autodesk Fusion 360 و سیستم های CAD را انجام داده اید در این نرم افزار بارگزاری کرده و به ویرایش و تجزیه و تحلیل آن ها بپردازید. همچنین این نرم افزار قادر است فایل های استاندارد STL را از هر سیستم CAD بخواند. پشتیبانی از CATIA، NX، Creo، SOLIDWORKS، Inventor و Solid Edge در کنار برخی فرمت های غیر معمول STEP، ACIS و Parasolid دیگر مزیت این محصول می باشد.

از جمله ویژگی های این محصول که پیشتر نیز به برخی از آنها اشاره شد می توان از دقت عمل بسیار بالا، سرعت پردازش سریع، کارآیی و یکپارچگی اشاره کرد. تمامی این ویژگی ها در کنار هم باعث شده اند تا گروه مهندسی Altair محصولی قدرتمند و کارآمدی را در زمینه مدل سازی و شبیه سازی و تجزیه و تحلیل آن را خلق نمایند.

امکانات و ویژگی های نرم افزار SimSolid :

  • یکپارچگی در طراحی و کارآیی بسیار مطلوب
  • رابط کاربری بسیار پویا که شرایط کار را برای کاربر ساده کرده است
  • استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته در مدل سازی و شبیه سازی
  • امکان انجام عملیات های تجزیه و تحلیل پیشرفته بر روی مدل های طراحی شده
  • سرعت پردازش بسیار بالا که زمان کار شما را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد
  • هماهنگی کامل با محصولات مختلف نظیر Onshape، SOLIDWORKS، Autodesk Fusion 360 و سیستم های CAD
  • پشتیبانی از فرمت های غیر معمول نظیر STEP، ACIS و Parasolid
  • امکان خواندن انواع فایل های استاندارد STL از هر سیستم CAD
  • و…کلمات کلیدی : آلتایر سیم سالید ، Altair SimSolid ، دانلود altair simsolid ، دانلود altair ، دانلود نرم افزار altair simsolid ، معرفی نرم افزار altair simsolid ، کاربرد altair simsolid ، دانلود سیمسالید ، altair simsolid چیست