MAZAK FG-CADCAM

MAZAK FG-CADCAM

MAZAK یک سیستم CAD / CAM مبتنی بر رایانه است که به شما امکان می دهد مراحل متعدد ، سنتی ، غیر مولد در پردازش فلز را از بین ببرید و سریعتر از گذشته به سمت تولید واقعی بروید. این امکان را به شما می دهد تا نقشه های دقیقی ایجاد کنید و در عین حال هندسه محصولات خود را مشاهده کنید – مهم نیست که سطح تجربه شما چیست. شما قادر خواهید بود به طور خودکار کار برای کف تولید را بدون اپراتورهای بسیار ماهر پردازش کنید.

MAZAK FG-CADCAM یک نرم افزار قدرتمند برای رایانه های شخصی است برای به منظور پردازش اتصالات لوله ها و اتصال های پیچیده و تحلیل انواع شکل های لوله ها در کسری از زمان مورد استفاده قرار می گیرد. مدل سازی سه بعدی این نرم افزار شما را قادر می سازد تا اتصالات سخت تر و دقیق تری در لوله ها ایجاد کنید. کار با این نرم افزار بسیار کاربردی به کاربر این امکان را می دهد تا انعطاف پذیری را بر روی قسمتی که از حرکت کامل محور برای پردازش های پیچیده استفاده می کند یا به عنوان یک برش عمود بر سطح برای پردازش های 2D و برش های منحنی، استفاده نماید. عملکرد بسیار پیشرفته و همچنین قابلیت های تحلیل های ترکیبی این نرم افزار به شما امکان می دهد تا قسمت های مختلف را با هم در طول مشترک برای پردازش مداوم در یک برنامه NC واحد ترکیب کنید. این نرم افزار بسیار کاربردی و مفید می باشد که قادر است بسیاری از تحلیل های اتصالات را در رابطه با خطوط لوله انجام داده و گزارشی را در اختیار کاربرد قرار دهد.
کلمات کلیدی :‌ دانلود نرم افزار cad cam، کدکم چیست، نرم افزار cad cam چیست، Cad cam مخفف چیست، نرم افزار کدکم، دانلود کدکم، دانلود cadcam، دانلود cad cam، کاربرد cad cam، کاربرد کدکم، مازاک اف جی کدکم